MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 11064568
nr 1106 4568
Chiffonjé
1830/40-tal, Björk, längd: 109 cm, djup: 47 cm, höjd: 131 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 maj 2017
kl 19:34:53
100 kr
500 kr